niedziela, 21 kwietnia 2013

Buuu !

No więc tak..
  Na początku chciałabym powiedzieć, że jak każdy zauważył ta moja przerwa była strasznie długa.. W której czasie wydarzyło się strasznie wiele rzeczy.. Niektóre miłe ale więcej było tych mniej przyjemnych, np. to, że rozstałam się z chłopakiem, którym tak naprawdę myślałam, że będę na dłużej. No ale nic nie wracajmy do przeszłości..
  Wiosna się zaczęła.. Zbliżają się wakacje za czym idzie poprawianie ocen i staranie się o jak najlepsza średnią na koniec pierwszej klasy technikum. -.-
   Zastanawialiście się kiedyś dlaczego w życiu nie potrafimy dokończyć spraw na których naprawdę nam zależy?? Poddajemy się.. Odpuszczamy, ale tak naprawdę dalej ukochaną osobę darzymy wielkim uczuciem. Przejmujemy się tym co powiedzą ludzie, a tak naprawdę to jest tylko i wyłącznie nasze życie. I przeżyjmy je tak jak MY tego chcemy a nie inni. Pamiętajcie.. Jeżeli naprawdę wam na kimś zależy to nie poddawajcie sie i zróbcie wszystko by być z ukochaną osobą.. Nie warto cierpieć i zastanawiać się tak naprawdę dlaczego zrezygnowałam? Walczcie a zobaczycie będzie warto ! ; ))
   Postanowiłam,  że nie mogę tak tego wszystkiego zostawić. Niedokończonego bloga?! O nie! To nie w moim stylu.. Chociaż już całkowicie zapomniałam jak pisze się rozdziały i nie wiem czy one będą mi wychodziły to postanowiłam wrócić i jednak zakończyć to co zaczęłam..
    Ja tu bla bla bla.. a was pewnie ciekawi kiedy pojawi się następny rozdział ;))
Powiem tak.. Nawet nie jest zaczęty..  Dajcie mi troche czasu.. A obiecuje, że zawitam tutaj z długim zajebistym rozdziałem, który naprawdę się wam spodoba i który zachęci was jeszcze bardziej do czytania dalszej części opowiadania. Przewiduję, że nowy rozdział pojawi się jakoś w połowie maja. Będę miała duużo czasu na napisanie jego. Boo jeszcze idę tylko 5 dni do szkoły i wyjeżdżam na dwa tygodnie ;)) ( średnia szkoła i prawie dwa tygodnie wolnego dzięki maturzystom !  :D Kochani dziękuję wam  ! ;*)
   Zapewne i tak większość z was nie przeczyta tego co napisałam w całości, ale mniejsza z tym xd Musiałam się wygadać gdzieś gdzie tak naprawdę nikt o mnie nic nie wie..

Życzę wam udanej końcówki weekendu i abyście spędzali każdy wolny czas na powietrzu a nie przed komputerem ! ;*

Do następnego miśki ! <3

2 komentarze:

  1. heh . Ale ci zazdroszczę , chociaż ja też nie mam na co narzekać . : ) Na rozdział poczekam z niecierpliwością , a no i taka moja rada . Jak być mogła to zrób coś , żeby tekst był trochę widoczniejszy. Może niektórzy wogóle nie zwrócili na to uwagi , ale ja jak to ja . Tak tak Ola jest ślepa i troszkę musiałam wytężyć wzrok by przeczytać tego posta . Jeśli czytasz tego komcia to może nie będziesz miała ochoty , ale zostawiam ci swój numer gg. Napisz ! Na pewno odpiszę . Proszę a oto i on ( 36336285 ) Pozdrawiam Banaan . : d . ; *

    Ps. Rozdział na obu blogach . NIEBAWEM ! : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Bede czytac, ale tak w ogole to prosze bardzo. Ty wolne, a ja matury pisze. never mind. Zapraszam na mojego bloga...

    OdpowiedzUsuń