środa, 21 listopada 2012

Bohaterowie:


Alison Dark – szesnastoletnia dziewczyna o brązowych włosach. Zazwyczaj uśmiechnięta. Ma starszego o dwa lata brata Lucasa z którym jest bardzo zżyta. Jak w każdym przypadku kłócą się jednak potrafią się dogadać i pomagają sobie jak tylko mogą. Jej jedyną przyjaciółką jest Diana znają się 4 lata i spędzają każdą wolną chwilę razem. Są dla siebie jak siostry i są w stanie zrobić dla siebie wszystko.  Pisze na fb z prawdziwym Harrym z One Direction lecz wie o tym tylko Diana.Lucas Dark- osiemnastoletni brat Alison, który każdy wolny czas spędza  jeżdżąc na desce  razem w przyjaciółmi. Tak naprawdę jak rodzice wyjeżdżają to on sprawuje opiekę nad Alison i w jej życiu gra dwie role. Brata i zarazem ojca, którego tak samo jak matki dzieci nie widują zbyt często.


Diana Seven – szesnastolatka z bardzo zwariowanymi pomysłami. Przyjaźni się z Alison i tak naprawdę tylko przy niej potrafi być sobą.  O tym, że Alison pisze z jednym z członków One Direction wie tylko ona i wie, że nie może nikomu tego powiedzieć. Na zabój zakochana  Niallu Horanie. Zazwyczaj wesoła i uśmiechnięta, lecz jak każdy ma swoje gorsze dni w czasie których lepiej jej nie denerwować.

Tych panów chyba nie trzeba przedstawiać, ale jednak na wszelki wypadek to zrobię.

Niall Horan- Irlandczyk o pięknych niebieskich oczach. Wiecznie głodny ma 19 lat .
Zayn Malik-  chłopak o którym marzy niejedna dziewczyna. Nie umie pływać. Ma 19 lat.
Liam Payne - słodki, romantyczny bojący się łyżeczek chłopak. Ma 19 lat.
Louis Tomlinson -  marchewkowy wariat, który zawsze wszystkich rozśmiesza. Ma 21 lat.
  Harry Styles- najmłodszy członek w zespole. Dziewczyny kochają jego loczki, dołeczki i zielone oczy. Ma 18 lat._____________________________________________________________
No więc wróciłam ! ; *
Postanowiłam, że założę kolejnego bloga, który mam nadzieję również wam się spodoba.
Dodałam bohaterów bo chcę abyście zobaczyli kto będzie wystepował w opowiadaniu. Będzie razem 8 bohaterów. Dla niektórych to mało. Dla innych dużo. Dla mnie wsam raz. No więc mam nadzieję, że jakiś ślad po sobie zostawicie i będę mile zaskoczona komentarzami jak w moich poprzednich blogach.
Pierwszy rozdział pojawi się jutro jak go dokończę.
Do nastepnego kochani ! < 3 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz